Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) Engelli İZMİR İZMİR-TORBALI İŞ İLANLARI Özel TORBALI-Beden İşçisi (Genel)

İZMİR-TORBALI-Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2022-06-07)

İZMİR TORBALI ilçesindeki diğer Beden İşçisi (Genel) ilanları için TIKLAYINIZ.

HİMS AKSESUAR MOBİLYA İNŞAAT OTOMOTİV AKARYAKIT GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

HİMS AKSESUAR MOBİLYA İNŞAAT OTOMOTİV AKARYAKIT GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-05-09

Son Başvuru Tarihi : 2022-06-07

İl : İZMİR

İlçe : TORBALI

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 30 –

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : “Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli”

HİMS AKSESUAR MOBİLYA İNŞAAT OTOMOTİV AKARYAKIT GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : YAZIBAŞI BOZALAN MEVKİ İZMİR CAD. NO:24 . PK: 035. İZMİR/TORBALI/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : –

HİMS AKSESUAR MOBİLYA İNŞAAT OTOMOTİV AKARYAKIT GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905342304661.

Beden İşçisi (Genel) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-06-07 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905342304661. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr