Kategoriler
ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ-Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ İŞ İLANLARI Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı Normal Özel

ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ-Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı İş İlanı-(2022-02-11)

ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesindeki diğer Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı ilanları için TIKLAYINIZ.

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : ESKİŞEHİR

İlçe : ESKİŞEHİR MERKEZ

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul – Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : “Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli”

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ESKİŞEHİR/ESKİŞEHİR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Fazıl Ünsal.

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905558131402.

Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905558131402. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Fazıl Ünsal. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir