Kategoriler
ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ-Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

ESKİŞEHİR-ESKİŞEHİR MERKEZ-Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) İş İlanı-(2022-02-16)

ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesindeki diğer Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) ilanları için TIKLAYINIZ.

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-18

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-16

İl : ESKİŞEHİR

İlçe : ESKİŞEHİR MERKEZ

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 25 – 50

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul – Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : “Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli”

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ESKİŞEHİR/ESKİŞEHİR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Fazıl Ünsal.

INCATEC ENDÜSTRİYEL MAKİNA SERAMİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMEL ERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905558131402.

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-16 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905558131402. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Fazıl Ünsal. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir