Kategoriler
ESENYURT-"Model Makineci (Dokuma Hazır Giyim ve Ev Tekstili)" İSTANBUL İSTANBUL-ESENYURT İŞ İLANLARI Model Makineci (Dokuma, Hazır Giyim ve Ev Tekstili) Normal Özel

İSTANBUL-ESENYURT-Model Makineci (Dokuma, Hazır Giyim ve Ev Tekstili) İş İlanı-(2022-05-18)

İSTANBUL ESENYURT ilçesindeki diğer Model Makineci (Dokuma, Hazır Giyim ve Ev Tekstili) ilanları için TIKLAYINIZ.

İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Model Makineci (Dokuma, Hazır Giyim ve Ev Tekstili) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-19

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-18

İl : İSTANBUL

İlçe : ESENYURT

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 25 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Okur Yazar – Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : AKÇABURGAZ MAH.3095 SOK.NO:4. İSTANBUL/ESENYURT/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : SEMRA ABACI.

İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 905494569008.

Model Makineci (Dokuma, Hazır Giyim ve Ev Tekstili) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-18 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905494569008. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi SEMRA ABACI. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.