Kategoriler
Genel

İSTANBUL ARNAVUTKÖY “Ayakkabı İmalatçısı(Nezaretçi Ustabaşı (Ayakkabı Taban İmali), Ayakkabı Üretim (Fora-Freze-Gazuma) Elemanı, Ayakkabı İmalatçısı (Montaj), Bot, Çizme Ve Ayakkabı Perdahçısı, Istampacı-Ayakkabı, Deri Kesici (Elle), Kalite Kontrolcü (Ayakkabı), Ortopedik Ayakkabı İmalat İşçisi, Saya Hazırlayıcı, Taban Presçisi, Astar Kesme Makinesi Operatörü (Ayakkabı), Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı), Saya Dikici (Makine İle), Kesici (Makine İle) -Ayakkabı, Çanta Vb.)” İş İlanı-(2021-12-20)

ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde “Ayakkabı İmalatçısı(Nezaretçi Ustabaşı (Ayakkabı Taban İmali), Ayakkabı Üretim (Fora-Freze-Gazuma) Elemanı, Ayakkabı İmalatçısı (Montaj), Bot, Çizme Ve Ayakkabı Perdahçısı, Istampacı-Ayakkabı, Deri Kesici (Elle), Kalite Kontrolcü (Ayakkabı), Ortopedik Ayakkabı İmalat İşçisi, Saya Hazırlayıcı, Taban Presçisi, Astar Kesme Makinesi Operatörü (Ayakkabı), Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı), Saya Dikici (Makine İle), Kesici (Makine İle) -Ayakkabı, Çanta Vb.)” mesleğinde 50 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: İSTANBUL / ARNAVUTKÖY

İşyeri Adresi: YEŞİLBAYIR MH. HADIMKÖY İSTANBUL CD. NO:134/1. İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-20

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-20 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902124456767. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi FEHMİ ŞEKER. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BÜYÜKÇEKMECE HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-20 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi “Ayakkabı İmalatçısı(Nezaretçi Ustabaşı (Ayakkabı Taban İmali), Ayakkabı Üretim (Fora-Freze-Gazuma) Elemanı, Ayakkabı İmalatçısı (Montaj), Bot, Çizme Ve Ayakkabı Perdahçısı, Istampacı-Ayakkabı, Deri Kesici (Elle), Kalite Kontrolcü (Ayakkabı), Ortopedik Ayakkabı İmalat İşçisi, Saya Hazırlayıcı, Taban Presçisi, Astar Kesme Makinesi Operatörü (Ayakkabı), Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı), Saya Dikici (Makine İle), Kesici (Makine İle) -Ayakkabı, Çanta Vb.)”
İşyeri Adı ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl İSTANBUL
İlçe ARNAVUTKÖY
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı50
İstenilen Öğrenim Bilgisi Okur Yazar – Lisans
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı18 – 35
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı18 – 40
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BÜYÜKÇEKMECE HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-20
Askerlik “Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli”
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi YEŞİLBAYIR MH. HADIMKÖY İSTANBUL CD. NO:134/1. İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902124456767.
İrtibat Kurulacak KişiFEHMİ ŞEKER.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
İSTANBUL ARNAVUTKÖY “Ayakkabı İmalatçısı(Nezaretçi Ustabaşı (Ayakkabı Taban İmali), Ayakkabı Üretim (Fora-Freze-Gazuma) Elemanı, Ayakkabı İmalatçısı (Montaj), Bot, Çizme Ve Ayakkabı Perdahçısı, Istampacı-Ayakkabı, Deri Kesici (Elle), Kalite Kontrolcü (Ayakkabı), Ortopedik Ayakkabı İmalat İşçisi, Saya Hazırlayıcı, Taban Presçisi, Astar Kesme Makinesi Operatörü (Ayakkabı), Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı), Saya Dikici (Makine İle), Kesici (Makine İle) -Ayakkabı, Çanta Vb.)” İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara FEHMİ ŞEKER.902124456767. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ARNAVUTKÖY ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde “Ayakkabı İmalatçısı(Nezaretçi Ustabaşı (Ayakkabı Taban İmali), Ayakkabı Üretim (Fora-Freze-Gazuma) Elemanı, Ayakkabı İmalatçısı (Montaj), Bot, Çizme Ve Ayakkabı Perdahçısı, Istampacı-Ayakkabı, Deri Kesici (Elle), Kalite Kontrolcü (Ayakkabı), Ortopedik Ayakkabı İmalat İşçisi, Saya Hazırlayıcı, Taban Presçisi, Astar Kesme Makinesi Operatörü (Ayakkabı), Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı), Saya Dikici (Makine İle), Kesici (Makine İle) -Ayakkabı, Çanta Vb.)” mesleğinin maaşı ne kadar?


ÇİFTÇİLERAYAKKABI TEKSTİL ZÜCCACİYE MEDİKAL VE İNŞAAT SANAY İ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr