Kategoriler
Finans Uzmanı İSTANBUL İSTANBUL-ARNAVUTKÖY İŞ İLANLARI Normal Özel

İSTANBUL ARNAVUTKÖY Finans Uzmanı İş İlanı-(2021-12-21)

DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Finans Uzmanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: İSTANBUL / ARNAVUTKÖY

DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Finans Uzmanı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: İSTANBUL / ARNAVUTKÖY

İşyeri Adresi: HASTANE MEHMET AKİF ERSOY CD. N.11 . İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905330310445. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ebru demirkaynak. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BÜYÜKÇEKMECE HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Finans Uzmanı
İşyeri Adı DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İl İSTANBUL
İlçe ARNAVUTKÖY
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BÜYÜKÇEKMECE HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik “Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli”
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi HASTANE MEHMET AKİF ERSOY CD. N.11 . İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905330310445.
İrtibat Kurulacak Kişiebru demirkaynak.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Finans Uzmanı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara ebru demirkaynak.905330310445. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ARNAVUTKÖY ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde Finans Uzmanı mesleğinin maaşı ne kadar?


DURU MENSUCAT EV TEKSTİLİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr