Kategoriler
İSTANBUL İSTANBUL-ATAŞEHİR İŞ İLANLARI Normal Özel Satış Danışmanı / Uzmanı

İSTANBUL ATAŞEHİR Satış Danışmanı / Uzmanı İş İlanı-(2021-12-22)

PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Satış Danışmanı / Uzmanı mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: İSTANBUL / ATAŞEHİR

İşyeri Adresi: K BAKKALKÖY MH KAYIŞDAĞI CD SERDAR SK NO 1 / 13. İSTANBUL/ATAŞEHİR/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905076412004. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi BURCU AKKAYA. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur KADIKÖY HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Satış Danışmanı / Uzmanı
İşyeri Adı PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl İSTANBUL
İlçe ATAŞEHİR
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim KADIKÖY HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi K BAKKALKÖY MH KAYIŞDAĞI CD SERDAR SK NO 1 / 13. İSTANBUL/ATAŞEHİR/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905076412004.
İrtibat Kurulacak KişiBURCU AKKAYA.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
İSTANBUL ATAŞEHİR Satış Danışmanı / Uzmanı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara BURCU AKKAYA.905076412004. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ATAŞEHİR ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Satış Danışmanı / Uzmanı mesleğinin maaşı ne kadar?


PLUS TANITIM ORGANİZASYON PERSONEL KREATİF ÇÖZÜMLER REKLAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr