Kategoriler
Güvenlik Görevlisi İSTANBUL İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE İŞ İLANLARI Normal Özel

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Güvenlik Görevlisi İş İlanı-(2021-12-22)

YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Güvenlik Görevlisi mesleğinde 10 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

İşyeri Adresi: İSTASYON MAH YARIMBURGAZ CAD.İSTASYON24 REZİDANS NO :31 İÇ KAPI NO :7 KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL. İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902128307768. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur BAHÇELİEVLER HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Güvenlik Görevlisi
İşyeri Adı YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl İSTANBUL
İlçe KÜÇÜKÇEKMECE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı10
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim BAHÇELİEVLER HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi İSTASYON MAH YARIMBURGAZ CAD.İSTASYON24 REZİDANS NO :31 İÇ KAPI NO :7 KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL. İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902128307768.
İrtibat Kurulacak Kişi
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Güvenlik Görevlisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara 902128307768. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? KÜÇÜKÇEKMECE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Güvenlik Görevlisi mesleğinin maaşı ne kadar?


YEDİTEPE PROFESYONEL TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ TİC ARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr