Kategoriler
ALİAĞA-Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı) Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı) İZMİR İZMİR-ALİAĞA İŞ İLANLARI Normal Özel

İZMİR-ALİAĞA-Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı) İş İlanı-(2022-06-02)

İZMİR ALİAĞA ilçesindeki diğer Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı) ilanları için TIKLAYINIZ.

KARDEMİR ÇELİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı) mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

KARDEMİR ÇELİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-04

Son Başvuru Tarihi : 2022-06-02

İl : İZMİR

İlçe : ALİAĞA

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 –

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

KARDEMİR ÇELİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Adresi : YENİ FOÇA YOLU ÜZERİ 19 CAD NO 3 BOZKÖY ALİAĞA İZMİR ALİAĞA İZMİR. İZMİR/ALİAĞA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ALPER BEY.

KARDEMİR ÇELİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 902326251940.

Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-06-02 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902326251940. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ALPER BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr