Kategoriler
Asistan/Stajyer Muhabir KOCAELİ KOCAELİ-GEBZE İŞ İLANLARI Normal Özel

KOCAELİ GEBZE Asistan/Stajyer Muhabir İş İlanı-(2021-12-22)

TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Asistan/Stajyer Muhabir mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: KOCAELİ / GEBZE

İşyeri Adresi: ORGANİZE CAD. BALÇİK MAH. NO:35/A GEBZE/KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905323161559. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi kamile atasever. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur GEBZE HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Asistan/Stajyer Muhabir
İşyeri Adı TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl KOCAELİ
İlçe GEBZE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Lisans
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 45
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 45
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim GEBZE HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ORGANİZE CAD. BALÇİK MAH. NO:35/A GEBZE/KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905323161559.
İrtibat Kurulacak Kişikamile atasever.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
KOCAELİ GEBZE Asistan/Stajyer Muhabir İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara kamile atasever.905323161559. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? GEBZE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Asistan/Stajyer Muhabir mesleğinin maaşı ne kadar?


TÜRESİN MÜHENDİSLİK KESİCİ TAKIMLAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANA Yİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr