Kategoriler
Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj) KOCAELİ KOCAELİ-GEBZE İŞ İLANLARI Normal Özel

KOCAELİ GEBZE Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj) İş İlanı-(2021-12-20)

EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj) mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: KOCAELİ / GEBZE

EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj) mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: KOCAELİ / GEBZE

İşyeri Adresi: TATLIKUYU MAH.1312/7 SK. NO:37/C GEBZE/KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-20

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-20 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905434529458. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Barış Öztürk. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur GEBZE HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-20 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj)
İşyeri Adı EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl KOCAELİ
İlçe GEBZE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı3
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Önlisans
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 40
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim GEBZE HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-20
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi TATLIKUYU MAH.1312/7 SK. NO:37/C GEBZE/KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905434529458.
İrtibat Kurulacak KişiBarış Öztürk.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
KOCAELİ GEBZE Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Barış Öztürk.905434529458. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? GEBZE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj) mesleğinin maaşı ne kadar?


EBAS ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr