Kategoriler
KOCAELİ KOCAELİ-GEBZE İŞ İLANLARI Normal Operasyon Yöneticisi Özel

KOCAELİ GEBZE Operasyon Yöneticisi İş İlanı-(2021-12-22)

DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Operasyon Yöneticisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: KOCAELİ / GEBZE

İşyeri Adresi: İSTASYON MAHALLESİ 1459 SOKAK NO:13KAT:3 GEBZE/KOCAELİ GEBZE KOCAELİ GEBZE KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905376400325. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MURAT TAŞCAN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur GEBZE HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Operasyon Yöneticisi
İşyeri Adı DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl KOCAELİ
İlçe GEBZE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Önlisans –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim GEBZE HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi İSTASYON MAHALLESİ 1459 SOKAK NO:13KAT:3 GEBZE/KOCAELİ GEBZE KOCAELİ GEBZE KOCAELİ. PK: 41400. KOCAELİ/GEBZE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905376400325.
İrtibat Kurulacak KişiMURAT TAŞCAN.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
KOCAELİ GEBZE Operasyon Yöneticisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara MURAT TAŞCAN.905376400325. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? GEBZE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Operasyon Yöneticisi mesleğinin maaşı ne kadar?


DAF LOJİSTİK SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT PEYZAJ AMBALAJ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr