Kategoriler
Beden İşçisi (Temizlik) Engelli KOCAELİ KOCAELİ-İZMİT İŞ İLANLARI Özel

KOCAELİ İZMİT Beden İşçisi (Temizlik) İş İlanı-(2021-12-22)

“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Temizlik) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: KOCAELİ / İZMİT

İşyeri Adresi: SANAYİ MAH ÖMER TÜRKÇAKAL BULVARI ESKİ WİNSAN KAMPUSU NO:32 İZMİT / KOCAELİ. KOCAELİ/İZMİT/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902623435050. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi EZGİ HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. “LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur KOCAELİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Temizlik)
İşyeri Adı “LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ”
İl KOCAELİ
İlçe İZMİT
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Engelli
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim KOCAELİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi SANAYİ MAH ÖMER TÜRKÇAKAL BULVARI ESKİ WİNSAN KAMPUSU NO:32 İZMİT / KOCAELİ. KOCAELİ/İZMİT/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902623435050.
İrtibat Kurulacak KişiEZGİ HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
KOCAELİ İZMİT Beden İşçisi (Temizlik) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara EZGİ HANIM.902623435050. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” işyerinin servisi var mı? İZMİT ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” işyerinin mesai saatleri nasıl?


“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” işyerinde Beden İşçisi (Temizlik) mesleğinin maaşı ne kadar?


“LASTİK İŞ TÜRKİYE PETROL, KİMYA VE LASTİK SANAYİİ İŞÇİLERİ SENDİKASI İKTİSADİ İŞLETMESİ” işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr