Kategoriler
Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi) KOCAELİ KOCAELİ-KANDIRA İŞ İLANLARI Normal Özel

KOCAELİ KANDIRA “Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi)” İş İlanı-(2021-12-22)

YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinde “Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi)” mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: KOCAELİ / KANDIRA

YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. sgk ünvanlı işyerinde “Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi)” mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: KOCAELİ / KANDIRA

İşyeri Adresi: BALCI KÖYÜ AKBAL MAH /. PK: 41600. KOCAELİ/KANDIRA/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902625516267. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ŞERMİN ÖZLÜ . Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur KOCAELİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi “Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi)”
İşyeri Adı YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş.
İl KOCAELİ
İlçe KANDIRA
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Önlisans
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı25 – 45
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim KOCAELİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik Askerliğini Fiilen Yapmış
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi BALCI KÖYÜ AKBAL MAH /. PK: 41600. KOCAELİ/KANDIRA/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902625516267.
İrtibat Kurulacak KişiŞERMİN ÖZLÜ .
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
KOCAELİ KANDIRA “Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi)” İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara ŞERMİN ÖZLÜ .902625516267. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinin servisi var mı? KANDIRA ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinin mesai saatleri nasıl?


YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinde “Elektrikçi (Genel)(Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı, Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi)” mesleğinin maaşı ne kadar?


YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN.TURZ.YAT.SAN.TİC.A.Ş. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr