Kategoriler
Garson (Servis Elemanı) MARMARA EREĞLİSİ MARMARA EREĞLİSİ-Garson (Servis Elemanı) Normal Özel TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ-MARMARA EREĞLİSİ-Garson (Servis Elemanı) İş İlanı-(2022-02-11)

TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ ilçesindeki diğer Garson (Servis Elemanı) ilanları için TIKLAYINIZ.

KÖFTECİ YU SUF HAZIR YEMEK TEMİZLİK CANLI HAYVAN ET MAMÜLLERİ ENTEGRE GIDA İTHALAT İHRACAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

KÖFTECİ YU SUF HAZIR YEMEK TEMİZLİK CANLI HAYVAN ET MAMÜLLERİ ENTEGRE GIDA İTHALAT İHRACAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : TEKİRDAĞ

İlçe : MARMARA EREĞLİSİ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 45

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

KÖFTECİ YU SUF HAZIR YEMEK TEMİZLİK CANLI HAYVAN ET MAMÜLLERİ ENTEGRE GIDA İTHALAT İHRACAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. Adresi : YENİÇİFTLİK MAH. VATAN CAD. KAPTAN COUNTRY KARŞISI NO:340 MARMARAEREĞLİSİ/TEKİRDAĞ . TEKİRDAĞ/MARMARA EREĞLİSİ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : gözde hanım.

KÖFTECİ YU SUF HAZIR YEMEK TEMİZLİK CANLI HAYVAN ET MAMÜLLERİ ENTEGRE GIDA İTHALAT İHRACAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. Telefonu : 905498314930.

Garson (Servis Elemanı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905498314930. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi gözde hanım. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir