Kategoriler
Mağaza Müdürü Normal Özel SAMSUN SAMSUN MERKEZ-Mağaza Müdürü SAMSUN-SAMSUN MERKEZ İŞ İLANLARI

SAMSUN-SAMSUN MERKEZ-Mağaza Müdürü İş İlanı-(2022-05-01)

SAMSUN SAMSUN MERKEZ ilçesindeki diğer Mağaza Müdürü ilanları için TIKLAYINIZ.

KOLAY AVMHALI MOBİLYA TEKSTİL VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ V E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Mağaza Müdürü mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

KOLAY AVMHALI MOBİLYA TEKSTİL VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ V E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-03-03

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-01

İl : SAMSUN

İlçe : SAMSUN MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

KOLAY AVMHALI MOBİLYA TEKSTİL VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ V E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : KALE MAH. KAPTAN AĞA CAD. NO:20/3. SAMSUN/SAMSUN MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : –

KOLAY AVMHALI MOBİLYA TEKSTİL VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ V E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : insankaynaklari@kolayalisvermerkezi.com.

Mağaza Müdürü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-01 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce insankaynaklari@kolayalisvermerkezi.com. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr