Kategoriler
AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ-Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ İŞ İLANLARI Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı Normal Özel

AFYONKARAHİSAR-AFYONKARAHİSAR MERKEZ-Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı İş İlanı-(2022-02-11)

AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR MERKEZ ilçesindeki diğer Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı ilanları için TIKLAYINIZ.

KOYUNCULAR ARI YEM TAVUKÇULUK HAYVANCILIK TEKSTİL TURİZM MA DENCİLİK NAKLİYECİLİK YAĞ ÜRETİM VE YURT İŞLETMESİ SANAYI VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

KOYUNCULAR ARI YEM TAVUKÇULUK HAYVANCILIK TEKSTİL TURİZM MA DENCİLİK NAKLİYECİLİK YAĞ ÜRETİM VE YURT İŞLETMESİ SANAYI VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : AFYONKARAHİSAR

İlçe : AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 21 – 40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

KOYUNCULAR ARI YEM TAVUKÇULUK HAYVANCILIK TEKSTİL TURİZM MA DENCİLİK NAKLİYECİLİK YAĞ ÜRETİM VE YURT İŞLETMESİ SANAYI VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : HATTAT KARAHİSAR MH.MİLLİ BİRLİK CD.N:108/A MERKEZ/AFYONKARAHİSAR. PK: 03000. AFYONKARAHİSAR/AFYONKARAHİSAR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ÇAĞRI KOYUNCU.

KOYUNCULAR ARI YEM TAVUKÇULUK HAYVANCILIK TEKSTİL TURİZM MA DENCİLİK NAKLİYECİLİK YAĞ ÜRETİM VE YURT İŞLETMESİ SANAYI VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905415253001.

Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905415253001. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ÇAĞRI KOYUNCU. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir