Kategoriler
KÜTAHYA KÜTAHYA-KÜTAHYA MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel Satış Danışmanı / Uzmanı

KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ Satış Danışmanı / Uzmanı İş İlanı-(2021-12-22)

OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Satış Danışmanı / Uzmanı mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: KÜTAHYA / KÜTAHYA MERKEZ

İşyeri Adresi: YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO: 62 MERKEZ / KÜTAHYA. PK: 43000. KÜTAHYA/KÜTAHYA MERKEZ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905522376979. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MUSTAFA AYDIN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur KÜTAHYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Satış Danışmanı / Uzmanı
İşyeri Adı OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl KÜTAHYA
İlçe KÜTAHYA MERKEZ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim KÜTAHYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO: 62 MERKEZ / KÜTAHYA. PK: 43000. KÜTAHYA/KÜTAHYA MERKEZ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905522376979.
İrtibat Kurulacak KişiMUSTAFA AYDIN.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ Satış Danışmanı / Uzmanı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara MUSTAFA AYDIN.905522376979. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? KÜTAHYA MERKEZ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Satış Danışmanı / Uzmanı mesleğinin maaşı ne kadar?


OPSİYON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr