Kategoriler
İnşaat Teknolojisi Teknikeri MANİSA MANİSA-SALİHLİ İŞ İLANLARI Normal Özel

MANİSA SALİHLİ İnşaat Teknolojisi Teknikeri İş İlanı-(2021-12-22)

ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde İnşaat Teknolojisi Teknikeri mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: MANİSA / SALİHLİ

İşyeri Adresi: ATATÜRK MAHALLESİ ALAŞEHİR ÇAYI YANI KÜME EVLERİ NO:9 TAYTAN KASABASI SALİHLİMANİSA. MANİSA/SALİHLİ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905334997699. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi HALİL ÖNAL. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur SALİHLİ HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi İnşaat Teknolojisi Teknikeri
İşyeri Adı ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl MANİSA
İlçe SALİHLİ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Önlisans –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim SALİHLİ HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ATATÜRK MAHALLESİ ALAŞEHİR ÇAYI YANI KÜME EVLERİ NO:9 TAYTAN KASABASI SALİHLİMANİSA. MANİSA/SALİHLİ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905334997699.
İrtibat Kurulacak KişiHALİL ÖNAL.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
MANİSA SALİHLİ İnşaat Teknolojisi Teknikeri İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara HALİL ÖNAL.905334997699. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? SALİHLİ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde İnşaat Teknolojisi Teknikeri mesleğinin maaşı ne kadar?


ÖNALLAR KİREÇ HAZIR SIVA HAZIR BETON MADENCİLİK İNŞAAT MALZE MELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr