Kategoriler
MANİSA Normal Özel Servis Komisi YUNUSEMRE

MANİSA YUNUSEMRE Servis Komisi İş İlanı-(2021-12-22)

YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Servis Komisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: MANİSA / YUNUSEMRE

İşyeri Adresi: GÜZELYURT MAH 5803 SOK NO:2/1. MANİSA/YUNUSEMRE/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905464500454. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MERVE EKER. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur MANİSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Servis Komisi
İşyeri Adı YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl MANİSA
İlçe YUNUSEMRE
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim – Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 55
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 55
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim MANİSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi GÜZELYURT MAH 5803 SOK NO:2/1. MANİSA/YUNUSEMRE/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905464500454.
İrtibat Kurulacak KişiMERVE EKER.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
MANİSA YUNUSEMRE Servis Komisi İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara MERVE EKER.905464500454. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? YUNUSEMRE ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Servis Komisi mesleğinin maaşı ne kadar?


YAŞAR ÜMİT ÇELEBİ TURİZM İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr