Kategoriler
GAZİEMİR-Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımcısı İZMİR İZMİR-GAZİEMİR İŞ İLANLARI Normal Özel Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımcısı

İZMİR-GAZİEMİR-Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımcısı İş İlanı-(2022-04-30)

İZMİR GAZİEMİR ilçesindeki diğer Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımcısı ilanları için TIKLAYINIZ.

MAVİ KUM HEDİYELİK EŞYA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımcısı mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

MAVİ KUM HEDİYELİK EŞYA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-18

Son Başvuru Tarihi : 2022-04-30

İl : İZMİR

İlçe : GAZİEMİR

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 20 – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul – Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

MAVİ KUM HEDİYELİK EŞYA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : FATİH MAH. 1198 SOK. İZMİR GAZİEMİR. İZMİR/GAZİEMİR/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : GÖKAY MANALP.

MAVİ KUM HEDİYELİK EŞYA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905423104968.

Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımcısı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-04-30 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905423104968. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi GÖKAY MANALP. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr