Kategoriler
ANKARA ANKARA-YENİMAHALLE İŞ İLANLARI Normal Ön Muhasebeci Özel YENİMAHALLE-Ön Muhasebeci

ANKARA-YENİMAHALLE-Ön Muhasebeci İş İlanı-(2022-05-13)

ANKARA YENİMAHALLE ilçesindeki diğer Ön Muhasebeci ilanları için TIKLAYINIZ.

MEGAISI ISI TEKNOLOJİLERİ ENERJİ ELEKTRİK MAKİNA İMALAT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Ön Muhasebeci mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

MEGAISI ISI TEKNOLOJİLERİ ENERJİ ELEKTRİK MAKİNA İMALAT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-13

İl : ANKARA

İlçe : YENİMAHALLE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 48

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 22 – 48

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Önlisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

MEGAISI ISI TEKNOLOJİLERİ ENERJİ ELEKTRİK MAKİNA İMALAT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. Adresi : İVEDİK OSB MAH. 1544. SOK. NO: 1. ANKARA/YENİMAHALLE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : SEBAHATTİN IŞIK.

MEGAISI ISI TEKNOLOJİLERİ ENERJİ ELEKTRİK MAKİNA İMALAT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. Telefonu : 905331612205.

Ön Muhasebeci nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-13 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905331612205. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi SEBAHATTİN IŞIK. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr