Kategoriler
BURSA-YENİŞEHİR İŞ İLANLARI Elektrik-Elektronik Teknisyeni MERSİN Normal Özel

MERSİN YENİŞEHİR Elektrik-Elektronik Teknisyeni İş İlanı-(2021-12-21)

ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Elektrik-Elektronik Teknisyeni mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: MERSİN / YENİŞEHİR

İşyeri Adresi: PİRİREİS MAH 113 SK NO:13/7. MERSİN/YENİŞEHİR/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905533549141. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Halit Çelik. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Elektrik-Elektronik Teknisyeni
İşyeri Adı ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl MERSİN
İlçe YENİŞEHİR
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 40
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi PİRİREİS MAH 113 SK NO:13/7. MERSİN/YENİŞEHİR/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905533549141.
İrtibat Kurulacak KişiHalit Çelik.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
MERSİN YENİŞEHİR Elektrik-Elektronik Teknisyeni İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Halit Çelik.905533549141. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? YENİŞEHİR ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Elektrik-Elektronik Teknisyeni mesleğinin maaşı ne kadar?


ASELTEL TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE ELEKTİRİK İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr