Kategoriler
BURSA-YENİŞEHİR İŞ İLANLARI MERSİN Normal Özel Sıhhi Tesisatçı

MERSİN YENİŞEHİR Sıhhi Tesisatçı İş İlanı-(2021-12-22)

MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Sıhhi Tesisatçı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: MERSİN / YENİŞEHİR Devamını Oku

MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Sıhhi Tesisatçı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: MERSİN / YENİŞEHİR

İşyeri Adresi: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ 1845 SOKAK YENİŞEHİR MERSİN . MERSİN/YENİŞEHİR/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905530755533. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MİRAÇ DEMİRKAN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Sıhhi Tesisatçı
İşyeri Adı MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl MERSİN
İlçe YENİŞEHİR
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Okur Yazar –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı– 45
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi BAHÇELİEVLER MAHALLESİ 1845 SOKAK YENİŞEHİR MERSİN . MERSİN/YENİŞEHİR/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905530755533.
İrtibat Kurulacak KişiMİRAÇ DEMİRKAN.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
MERSİN YENİŞEHİR Sıhhi Tesisatçı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara MİRAÇ DEMİRKAN.905530755533. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? YENİŞEHİR ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Sıhhi Tesisatçı mesleğinin maaşı ne kadar?


MEGAMERKEZ PREFABRİK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr