Kategoriler
BURSA BURSA-NİLÜFER İŞ İLANLARI Garson (Servis Elemanı) NİLÜFER-Garson (Servis Elemanı) Normal Özel

BURSA-NİLÜFER-Garson (Servis Elemanı) İş İlanı-(2022-06-06)

BURSA NİLÜFER ilçesindeki diğer Garson (Servis Elemanı) ilanları için TIKLAYINIZ.

NACAROĞLUBAKLAVALARI GIDA İNŞAAT MEDİKAL TARIM TEMİZLİK İTH ALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 4 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

NACAROĞLUBAKLAVALARI GIDA İNŞAAT MEDİKAL TARIM TEMİZLİK İTH ALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-05-08

Son Başvuru Tarihi : 2022-06-06

İl : BURSA

İlçe : NİLÜFER

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim – Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

NACAROĞLUBAKLAVALARI GIDA İNŞAAT MEDİKAL TARIM TEMİZLİK İTH ALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : 29 EKİM MAHALLESİ AHMET TANER KIŞLALI BULVARI ARDIÇPARK AVM NO:17/F NİLÜFER BURSA . PK: 16310. BURSA/NİLÜFER/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : UĞUR ŞİMŞEK.

NACAROĞLUBAKLAVALARI GIDA İNŞAAT MEDİKAL TARIM TEMİZLİK İTH ALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905457754205.

Garson (Servis Elemanı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-06-06 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905457754205. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi UĞUR ŞİMŞEK. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr