Kategoriler
BOLU BOLU MERKEZ-Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) BOLU-BOLU MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

BOLU-BOLU MERKEZ-Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) İş İlanı-(2022-02-12)

BOLU BOLU MERKEZ ilçesindeki diğer Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) ilanları için TIKLAYINIZ.

NARVEN SAĞLIK TERMAL TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) mesleğinde 3 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

NARVEN SAĞLIK TERMAL TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : BOLU

İlçe : BOLU MERKEZ

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 –

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

NARVEN SAĞLIK TERMAL TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : DEMİRCİLER KÖYÜ MEVKİİ NO:165/5 BOLU MERKEZ BOLU. BOLU/BOLU MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : GİZEM HANIM.

NARVEN SAĞLIK TERMAL TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : –

Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önceiletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi GİZEM HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir