Kategoriler
ERGENE-JET Boya Makinesi Operatörü (Kumaş Boyama) JET Boya Makinesi Operatörü (Kumaş Boyama) Normal Özel TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ-ERGENE İŞ İLANLARI

TEKİRDAĞ-ERGENE-JET Boya Makinesi Operatörü (Kumaş Boyama) İş İlanı-(2022-05-07)

TEKİRDAĞ ERGENE ilçesindeki diğer JET Boya Makinesi Operatörü (Kumaş Boyama) ilanları için TIKLAYINIZ.

NS ÖRME TE KSTİL KUMAŞ BOYA BASKI İŞLEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde JET Boya Makinesi Operatörü (Kumaş Boyama) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

NS ÖRME TE KSTİL KUMAŞ BOYA BASKI İŞLEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-08

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-07

İl : TEKİRDAĞ

İlçe : ERGENE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 15 – 15

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 21 – 50

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

NS ÖRME TE KSTİL KUMAŞ BOYA BASKI İŞLEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Adresi : VELİMEŞE OSB MAH. 213. SOK. NO:3-5/1. TEKİRDAĞ/ERGENE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : OZAN BEY.

NS ÖRME TE KSTİL KUMAŞ BOYA BASKI İŞLEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 902826764181.

JET Boya Makinesi Operatörü (Kumaş Boyama) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-07 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902826764181. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi OZAN BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr