Kategoriler
İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) NİĞDE NİĞDE MERKEZ-İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) NİĞDE-NİĞDE MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel

NİĞDE-NİĞDE MERKEZ-İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) İş İlanı-(2022-02-12)

NİĞDE NİĞDE MERKEZ ilçesindeki diğer İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) ilanları için TIKLAYINIZ.

ÖKTEM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ÖKTEM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : NİĞDE

İlçe : NİĞDE MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ÖKTEM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ESENBEY MH. A.ŞAHENK BULVARI YILDIZ İŞ MERKEZİ 34/11 NİĞDE MERKEZ NİĞDE. PK: 51100. NİĞDE/NİĞDE MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : FATMA IŞIKLI.

ÖKTEM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905354363998.

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905354363998. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi FATMA IŞIKLI. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir