Kategoriler
KASTAMONU KASTAMONU MERKEZ Satış Danışmanı / Uzmanı (Mobilya Satış Elemanı, Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı)

KASTAMONU-KASTAMONU MERKEZ-“Satış Danışmanı / Uzmanı (Mobilya Satış Elemanı, Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı)” İş İlanı-(29.12.2022)

KASTAMONU KASTAMONU MERKEZ ilçesindeki diğer “Satış Danışmanı / Uzmanı (Mobilya Satış Elemanı, Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı)” ilanları için TIKLAYINIZ.

OLUŞUM DTM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI BEYAZ EŞYA MOBİLYA MEFR UŞAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde “Satış Danışmanı / Uzmanı (Mobilya Satış Elemanı, Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı)” mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

Açıklama :OLUŞUM DTM BEYAZ EŞYA MOBİLYA FİRMASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE:
Satış Danışmanı / Uzmanı – Mobilya Satış Elemanı – Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı mesleğinde deneyimli bayan eleman alınacaktır.
Ön görüşme; Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde İş ve Meslek Danışmanlarınca yapılacak olup talebe başvurmak isteyenlerin Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne gelerek iş ve meslek danışmanlığı servisinden işe gönderme formu almaları ya da sistemden talebe başvuru yaptıktan sonra işverenle iş görüşmesini şahsen yapmaları gerekmektedir. Bilgi ve işlem için İş ve Meslek Danışmanınızla görüşebilirsiniz. (İ.U)
İşveren/Yetkili : Fatih Bey – 0541 493 97 87

Detay: Satış Danışmanı / Uzmanı – Mobilya Satış Elemanı – Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı mesleğinde deneyimli bayan eleman alınacaktır.

Deneyim Süresi : Deneyim Süresi belirtilmemiştir

Tercih Edilen ikamet il ve ilceleri :KASTAMONU MERKEZ

Sosyal Olanaklar: Sosyal Olanaklar Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Çok Ücret Bilgisi: En Çok Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Az Ücret Bilgisi: En aAz Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

OLUŞUM DTM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI BEYAZ EŞYA MOBİLYA MEFR UŞAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 30.11.2022

Son Başvuru Tarihi : 29.12.2022

İl : KASTAMONU

İlçe : KASTAMONU MERKEZ

Cinsiyet : Sadece Kadın iş arayanlar başvurabilir

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : Kadın -4030.11.1982 tarihleri arasında doğan kişiler)

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : Erkek yaş aralığı belirtilmemiştir

İstenilen Öğrenim Bilgisi :

En az Öğretim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğretim Seviyesi:En fazla Öğretim Seviyesi belirtilmemiştir

Sosyal Durum : Bu ilana Kişisel Durumu -Normal- olanlar başvurabilir.

Askerlik Durumu : Askerlik Durumu ile ilgili özel bir durum belirtilmemiştir.

OLUŞUM DTM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI BEYAZ EŞYA MOBİLYA MEFR UŞAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : İNÖNÜ MH RAUF DENKTAŞ CD DERYA APT NO:47B KASTAMONU MERKEZ KASTAMONU / TÜRKİYE

OLUŞUM DTM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI BEYAZ EŞYA MOBİLYA MEFR UŞAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim Bilgileri:

Telefon: 905414939787
Eposta:

“Satış Danışmanı / Uzmanı (Mobilya Satış Elemanı, Beyaz Eşya Ürünleri Satış Elemanı)” nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 29.12.2022 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce

Telefon: 905414939787
Eposta:

iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi  ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr