Kategoriler
Makine Bakımcı Normal OSMANİYE OSMANİYE-KADİRLİ İŞ İLANLARI Özel

OSMANİYE KADİRLİ Makine Bakımcı İş İlanı-(2021-12-22)

DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Makine Bakımcı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerinin bulunduğu İl-İlçe: OSMANİYE / KADİRLİ Devamını Oku

DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Makine Bakımcı mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: OSMANİYE / KADİRLİ

İşyeri Adresi: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ. OSMANİYE/KADİRLİ/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önceiletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi DEMET HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur KADİRLİ HİZMET MERKEZİ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Makine Bakımcı
İşyeri Adı DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl OSMANİYE
İlçe KADİRLİ
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Lisans
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı35 – 55
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim KADİRLİ HİZMET MERKEZİ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ. OSMANİYE/KADİRLİ/TÜRKİYE
İrtibat Telefon
İrtibat Kurulacak KişiDEMET HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
OSMANİYE KADİRLİ Makine Bakımcı İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara DEMET HANIM. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? KADİRLİ ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Makine Bakımcı mesleğinin maaşı ne kadar?


DAĞLI GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ELEKTİRİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr