Kategoriler
İSTANBUL İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE İŞ İLANLARI KÜÇÜKÇEKMECE-Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)(Otomotiv Ön Düzen Ve Balans Ayarcısı) Normal Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)(Otomotiv Ön Düzen Ve Balans Ayarcısı) Özel

İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE-Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)(Otomotiv Ön Düzen Ve Balans Ayarcısı) İş İlanı-(2022-05-05)

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ilçesindeki diğer Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)(Otomotiv Ön Düzen Ve Balans Ayarcısı) ilanları için TIKLAYINIZ.

OTOPİN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)(Otomotiv Ön Düzen Ve Balans Ayarcısı) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

OTOPİN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-07

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-05

İl : İSTANBUL

İlçe : KÜÇÜKÇEKMECE

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 50

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Okur Yazar – Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

OTOPİN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : İSTASYON MAH.YARIMBURGAZ CD. İSTASYON 24 RESİZDANC NO:31/1. PK: 34290. İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ismail kara.

OTOPİN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905431150505.

Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)(Otomotiv Ön Düzen Ve Balans Ayarcısı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-05 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905431150505. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ismail kara. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.