Kategoriler
Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) Normal Özel SİNOP SİNOP MERKEZ-Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) SİNOP-SİNOP MERKEZ İŞ İLANLARI

SİNOP-SİNOP MERKEZ-Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) İş İlanı-(2022-05-16)

SİNOP SİNOP MERKEZ ilçesindeki diğer Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) ilanları için TIKLAYINIZ.

ÖZ ÖZCANLAR PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV KUYUMCULUK İNŞAAT TURİZ M TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ÖZ ÖZCANLAR PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV KUYUMCULUK İNŞAAT TURİZ M TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-18

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-16

İl : SİNOP

İlçe : SİNOP MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) – Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

ÖZ ÖZCANLAR PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV KUYUMCULUK İNŞAAT TURİZ M TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ORDU KÖYÜ YUKARI MAH. MÜCAVİR SOK.NO:76 SİNOP. PK: 57000. SİNOP/SİNOP MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ŞERAFETTİN ÖZCAN.

ÖZ ÖZCANLAR PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV KUYUMCULUK İNŞAAT TURİZ M TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905322117734.

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-16 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905322117734. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ŞERAFETTİN ÖZCAN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr