Kategoriler
MANİSA MANİSA-SOMA İŞ İLANLARI Normal Otopark Görevlisi/Vale Özel SOMA-Otopark Görevlisi/Vale

MANİSA-SOMA-Otopark Görevlisi/Vale İş İlanı-(2022-05-24)

MANİSA SOMA ilçesindeki diğer Otopark Görevlisi/Vale ilanları için TIKLAYINIZ.

ÖZDÖRTLER TURİZM İNŞAAT MALZEMELERİ KÖMÜR ODUN NAKLİYE BAKKALİYE HURDA OTO TAMİRCİLİĞİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Otopark Görevlisi/Vale mesleğinde 5 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ÖZDÖRTLER TURİZM İNŞAAT MALZEMELERİ KÖMÜR ODUN NAKLİYE BAKKALİYE HURDA OTO TAMİRCİLİĞİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-25

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-24

İl : MANİSA

İlçe : SOMA

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 40

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ÖZDÖRTLER TURİZM İNŞAAT MALZEMELERİ KÖMÜR ODUN NAKLİYE BAKKALİYE HURDA OTO TAMİRCİLİĞİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : KURTULUŞ MAH TAHSİN BAYKAL CAD NO: 32 DAİRE 2. PK: 45500. MANİSA/SOMA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ZÜLAL HANIM.

ÖZDÖRTLER TURİZM İNŞAAT MALZEMELERİ KÖMÜR ODUN NAKLİYE BAKKALİYE HURDA OTO TAMİRCİLİĞİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905380818939.

Otopark Görevlisi/Vale nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-24 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905380818939. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ZÜLAL HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr