Kategoriler
BATTALGAZİ-Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi MALATYA MALATYA-BATTALGAZİ İŞ İLANLARI Normal Özel

MALATYA-BATTALGAZİ-Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanı-(2022-05-19)

MALATYA BATTALGAZİ ilçesindeki diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanları için TIKLAYINIZ.

ÖZGÜN ARAŞTIRMA VE DANIŞMANLIK GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi mesleğinde 10 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ÖZGÜN ARAŞTIRMA VE DANIŞMANLIK GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-20

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-19

İl : MALATYA

İlçe : BATTALGAZİ

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 35

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ÖZGÜN ARAŞTIRMA VE DANIŞMANLIK GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : İSMETİYE MAH.İRFAN SOFRASI SOK.NO.9SARIGÜL İŞ MERKEZİ KAT:1(NİYAZİ MISRİ CAMİİ ARKASI DERME SULAMA BİRLİĞİ ALTI). MALATYA/BATTALGAZİ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ÇİSEM GEDİK.

ÖZGÜN ARAŞTIRMA VE DANIŞMANLIK GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905388780744.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-19 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905388780744. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ÇİSEM GEDİK. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.