Kategoriler
BURSA Kalite Kontrol Müdürü NİLÜFER

BURSA-NİLÜFER-Kalite Kontrol Müdürü İş İlanı-(29.12.2022)

BURSA NİLÜFER ilçesindeki diğer Kalite Kontrol Müdürü ilanları için TIKLAYINIZ.

RİMAKSAN MAKİNA METAL OTOM.TAS.VE YAZILIM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ sgk ünvanlı işyerinde Kalite Kontrol Müdürü mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

Açıklama :”Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden Mezun, (tercihen Endüstri, Makine, Metalurji mühendisi) Otomotiv ve Metal Sektöründe minimum 5 Yıl, Yöneticilik pozisyonunda min. 2 yıl tecrübeli ISO 9001 2015 ve IATF -16949(Tercihen) KYS sistemleri konusunda tecrübeli ve uygulayıcı, Kalite iyileştirme araçlarına hakim, APQP, FMEA, PPAP süreçlerinde bilgi sahibi, 8D ve Kaizen çalışmalarına yönetebilecek, Süreç iyileştirmeve kalite yönetimi konularına hakim, Müşteri İlişkilerinde firma-müşteri ilişki dengesini yönetebilecek, Kendisine bağlı bulunan ekibi yönetecek ve liderlik edecek, İletişimi, organizasyon ve temsil yeteneği yüksek,MS Office programlarına etkin bir şekilde kullanan, İkna Kabiliyeti yüksek,İç denetçi sertifikası sahibi (Tercihen)nalitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerisi gelişmiş, kalite müdürü alınacaktır.
çalışma saatleri 07:30-17:00 SERVİS GÜZERGAHLARI :1)Hacivat – Mimarsinan – Arabayatağı- Yüksek İhtisas- Duaçınarı-Yıldırım Davutdede-Gökdere-Demirtaşpaşa – Şehreküstü-Osmangazi-Merinos- Kültürpark- Sırameşeler-Acemler- Karaman- İhsaniye-Esentepe- Hamitler- Organize- Korupark EmekAksungur2)Demirtaş- Yunuseli -Yenibağlar-Emek -Aksungur”

Detay: “İŞ ARAYAN DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR”

Deneyim Süresi : Deneyim Süresi belirtilmemiştir

Tercih Edilen ikamet il ve ilceleri :”NİLÜFER , OSMANGAZİ , YILDIRIM , BURSA/MERKEZ”

Sosyal Olanaklar: Sosyal Olanaklar Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Çok Ücret Bilgisi: En Çok Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Az Ücret Bilgisi: En aAz Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

RİMAKSAN MAKİNA METAL OTOM.TAS.VE YAZILIM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 30.11.2022

Son Başvuru Tarihi : 29.12.2022

İl : BURSA

İlçe : NİLÜFER

Cinsiyet : Hem Kadın Hem de Erkek İş arayanlar başvurabilir.

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : Kadın

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : Erkek

İstenilen Öğrenim Bilgisi :

En az Öğretim Seviyesi: Lisans
En Fazla Öğretim Seviyesi:En fazla Öğretim Seviyesi belirtilmemiştir

Sosyal Durum : Bu ilana Kişisel Durumu -Normal- olanlar başvurabilir.

Askerlik Durumu : Askerlik Durumu ile ilgili özel bir durum belirtilmemiştir.

RİMAKSAN MAKİNA METAL OTOM.TAS.VE YAZILIM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ Adresi : AKSUNGUR MAH NİLÜFER CAD NO:228/2 OSMANGAZİ/BURSA NİLÜFER BURSA / TÜRKİYE

RİMAKSAN MAKİNA METAL OTOM.TAS.VE YAZILIM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim Bilgileri:

Telefon: 902244110100
Eposta: murat.donmez@rimaksan.com.tr

Kalite Kontrol Müdürü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 29.12.2022 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce

Telefon: 902244110100
Eposta: murat.donmez@rimaksan.com.tr

iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi  ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr