Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) Normal Özel SAKARYA SAKARYA-ERENLER İŞ İLANLARI

SAKARYA ERENLER Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2021-12-22)

YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: SAKARYA / ERENLER

İşyeri Adresi: MODERN SANAYİ KERESTECİLER MAH. 8030. SOK. NO:12 (FİYAT SAMTAŞ’IN ARKASI YANYOL DOLMUŞLARIYLA GİDİLİR.). SAKARYA/ERENLER/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-22

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-22 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905336872869. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi HALİL BEY. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-22 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Genel)
İşyeri Adı YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İl SAKARYA
İlçe ERENLER
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı20 – 40
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-22
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi MODERN SANAYİ KERESTECİLER MAH. 8030. SOK. NO:12 (FİYAT SAMTAŞ’IN ARKASI YANYOL DOLMUŞLARIYLA GİDİLİR.). SAKARYA/ERENLER/TÜRKİYE
İrtibat Telefon905336872869.
İrtibat Kurulacak KişiHALİL BEY.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
SAKARYA ERENLER Beden İşçisi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara HALİL BEY.905336872869. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işyerinin servisi var mı? ERENLER ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işyerinin mesai saatleri nasıl?


YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


YAPRAKPEN PVC ALÜMİNYUM KAPI PEN.SİS.AKS.MAK.İMLT.İNŞ.TAAH.TRZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr