Kategoriler
MANİSA MANİSA-SOMA İŞ İLANLARI Normal Özel Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) SOMA-Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

MANİSA-SOMA-Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) İş İlanı-(2022-05-04)

MANİSA SOMA ilçesindeki diğer Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) ilanları için TIKLAYINIZ.

ŞAKİR İNŞAAT GIDA MADDELERİ NAKLİYE OTO ALIM SATIMI PETROL Ü RÜNLERİ KUYUMCULUK SAATÇİLİK BEYAZ EŞYA ODUN KÖMÜR ALIM SATIMI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ŞAKİR İNŞAAT GIDA MADDELERİ NAKLİYE OTO ALIM SATIMI PETROL Ü RÜNLERİ KUYUMCULUK SAATÇİLİK BEYAZ EŞYA ODUN KÖMÜR ALIM SATIMI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-05

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-04

İl : MANİSA

İlçe : SOMA

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : 18 – 30

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ŞAKİR İNŞAAT GIDA MADDELERİ NAKLİYE OTO ALIM SATIMI PETROL Ü RÜNLERİ KUYUMCULUK SAATÇİLİK BEYAZ EŞYA ODUN KÖMÜR ALIM SATIMI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : TURGUTALP MAH. BERGAMA CAD.NO:78 SOMA MANİSA. MANİSA/SOMA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Büşra Solak.

ŞAKİR İNŞAAT GIDA MADDELERİ NAKLİYE OTO ALIM SATIMI PETROL Ü RÜNLERİ KUYUMCULUK SAATÇİLİK BEYAZ EŞYA ODUN KÖMÜR ALIM SATIMI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : –

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-04 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önceiletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Büşra Solak. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr