Kategoriler
Normal Otomotiv Kaporta Ustası Özel SAMSUN SAMSUN-CANİK İŞ İLANLARI

SAMSUN CANİK Otomotiv Kaporta Ustası İş İlanı-(2021-12-15)

AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Otomotiv Kaporta Ustası mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: SAMSUN / CANİK

İşyeri Adresi: “KUZEY YILDIZI MAHALLESİ 100. YIL BULVARI, BARAN PLAZA (3. NOTER YANI) CANİK / SAMSUN. PK: 55080. SAMSUN/CANİK/TÜRKİYE”

Son başvuru tarihi: 2021-12-15

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-15 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905324662286. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Cumali AKSAÇ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-15 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Otomotiv Kaporta Ustası
İşyeri Adı AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ
İl SAMSUN
İlçe CANİK
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlköğretim –
Cinsiyet Erkek
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-15
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi “KUZEY YILDIZI MAHALLESİ 100. YIL BULVARI, BARAN PLAZA (3. NOTER YANI) CANİK / SAMSUN. PK: 55080. SAMSUN/CANİK/TÜRKİYE”
İrtibat Telefon905324662286.
İrtibat Kurulacak KişiCumali AKSAÇ.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
SAMSUN CANİK Otomotiv Kaporta Ustası İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara Cumali AKSAÇ.905324662286. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? CANİK ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Otomotiv Kaporta Ustası mesleğinin maaşı ne kadar?


AUTO KALEOTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCA RET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr