Kategoriler
Beden İşçisi (Genel) Engelli Özel SAMSUN SAMSUN-TEKKEKÖY İŞ İLANLARI

SAMSUN TEKKEKÖY Beden İşçisi (Genel) İş İlanı-(2021-12-21)

ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: SAMSUN / TEKKEKÖY

İşyeri Adresi: 19 MAYIS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAH. KARADENİZ BULVARI NO:58/2 TEKKEKÖY/SAMSUN. PK: 55500. SAMSUN/TEKKEKÖY/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903628335358. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi İbrahim ÇAKIR. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Beden İşçisi (Genel)
İşyeri Adı ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ
İl SAMSUN
İlçe TEKKEKÖY
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı2
İstenilen Öğrenim Bilgisi Okur Yazar –
Cinsiyet Cinsiyet Farketmez
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Engelli
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi 19 MAYIS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAH. KARADENİZ BULVARI NO:58/2 TEKKEKÖY/SAMSUN. PK: 55500. SAMSUN/TEKKEKÖY/TÜRKİYE
İrtibat Telefon903628335358.
İrtibat Kurulacak Kişiİbrahim ÇAKIR.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
SAMSUN TEKKEKÖY Beden İşçisi (Genel) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara İbrahim ÇAKIR.903628335358. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ işyerinin servisi var mı? TEKKEKÖY ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ işyerinde Beden İşçisi (Genel) mesleğinin maaşı ne kadar?


ÇAKIR KARDEŞLER ÇAKIR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRK ETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr