Kategoriler
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ Vardiya Amiri - İmalat

KIRKLARELİ-LÜLEBURGAZ-Vardiya Amiri – İmalat İş İlanı-(28.12.2022)

KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ ilçesindeki diğer Vardiya Amiri – İmalat ilanları için TIKLAYINIZ.

SARTEKS BOYA APRE BASKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Vardiya Amiri – İmalat mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

Açıklama :”1. Sorumlu bulunduğu boyahane üretim fonksiyonlarındaki işlerin en verimli ve etkin bir biçimde yürütülebilmesi için gereken çalışmaları planlar, organize eder ve uygular.
2. Üretim Planlama biriminden gelen haftalık kumaş üretim programını inceler. Herhangi bir yanlışlık veya aksaklık tespit etmemesi durumunda kendisine bağlı boyahane birimlerine bu planları tevdi eder, günlük iş programlarını oluşturmalarını sağlar.
3. Çalışanların izin, hastalık durumları, makinelerin planlı bakım, anlık arıza durumları gibi üretim planına ve kapasiteye etki edebilecek konularda amirini bilgilendirir ve planların gerektiğinde revize edilmesini talep eder.
4. Planı yapılmış ve boya işlemi yapılacak kumaşların boyama öncesi; oluşturulan ürün proses kartlarını uygulatır.
5. Gelen ham kumaşın, reçete bilgilerini makine sistemine girer; reçetede belirtilen proseslerin uygulanmasını sağlar.
6. Makineye kumaş girişinde refakat kartı ile işleme girecek kumaşın karşılaştırma ve reçete üzerindeki kumaş cinsi, parti bilgisi, reçete bilgisi, makine göz ayarı (top sayısına göre), vb. bilgilerini takip eder.
7. Boyama işlemi yapılacak her yeni kumaşın ilk boyama sürecini takip eder ve kontrolünü sağlar. Problem görülen ya da geliştirilmesi gereken noktaları amiri ile paylaşır.
8. Boyama bölümünde yürütülen çalışmaların günlük iş programına uygun olarak yürütülüp yürütülmediğini vardiya bitiminde iş programlarını kontrol ederek takip eder. Bu hususta tespit ettiği aksaklıklar karşısında gerekli önleyici tedbirleri alır. Kontrol ettiği iş programlarını bilgi için amirine ve Üretim Planlama birimine iletir.
9. Boyahane süreçlerinde, Kalite Güvence departmanı tarafından kalite kontrollerinin gerçekleştirilip kalite onayının verilmesi için gerekli takibi gerçekleştirir, onaylanmaması durumunda amirine bilgi verir.
10. Boyahane süreçlerinde boyama makineleri ile ilgili oluşabilecek (mekanik-elektrik) problemleri ilgili birimlere bildirir.
11. Boyama sürecini ve boyanan ürünleri gözlemleyerek standartlara ve şartnamelere uygun olarak boyanıp boyanmadığını kontrol eder. Boya makinelerinden çıkan ilk işlerin genel kontrolünü yaparak problem gördüğü noktalarda düzenleyici önlem alınmasını sağlar, çözümü mümkün olmaz ise boyama işlemini durdurur.
12. Kendisine bağlı boyahane birimlerinden boyama ilgili bilgileri (boyama miktarı, en-gramaj, çekmezlik, fire oranı vb.) alır. Problem gördüğü noktalara derhal müdahale ederek gerekli önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlar.
13. Her partide makinelerin filtre değişimini ve temizliğinin yapılmasını takip eder.
14. Boyama işleminin tamamlanması sonrasında kumaşların zamanında ve uygun yerlere alınması / taşınmasını takip eder.
15. Boyama proseslerinde oluşabilecek her türlü arıza ve duruşu imkanları dahilinde çözer. Çözemediği noktalarda Mekanik ve Elektrik birimlerini konuyla ilgili bilgilendirir.
16. Kendisine bağlı boyahane biriminde kullanılan makinelerin hasarsız ve amacına uygun olarak kullanılmasını ve periyodik bakımlarının gerçekleştirilmesini sağlar. Bu doğrultuda gerekli kullanım, bakım ve temizlik talimatlarının oluşturulması ve güncel tutulması konusunda Mekanik ve Elektrik birimleri ile işbirliği yapar.
17. Boyama maliyetlerinin bütçelere uygun olarak gerçekleştirilmesi için fire azaltma, enerji tasarrufu, sarf malzeme tasarrufu vb. maliyet alanlarını gözlemler ve iyileştirme konusunda amirine önerilerini iletir. 1
8. Boyahane biriminin sarf malzeme stoklarını inceler, gerektiğinde satınalım yapılması için amirine bilgi verir ve onayı halinde gerekli satınalma sürecini takip eder.
19. Boyahane biriminde aktif olarak çalışan tüm kısımlarda boyama ve kalite formlarının eksiksiz olarak doldurulmasını takip ve kontrol eder”

Detay: “Görev tanımında belirtilsin veya belirtilmesin, astlarının görev tanımlarında yer alan tüm faaliyetlerin planlamasını yapmalı, organize etmeli, kontrol etmeli ve yürütülmesini sağlamalı.”

Deneyim Süresi : Deneyim Süresi belirtilmemiştir

Tercih Edilen ikamet il ve ilceleri :LÜLEBURGAZ

Sosyal Olanaklar: Sosyal Olanaklar Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Çok Ücret Bilgisi: En Çok Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Az Ücret Bilgisi: En aAz Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

SARTEKS BOYA APRE BASKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 29.11.2022

Son Başvuru Tarihi : 28.12.2022

İl : KIRKLARELİ

İlçe : LÜLEBURGAZ

Cinsiyet : Sadece Erkek iş arayanlar başvurabilir

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : Kadın yaş aralığı belirtilmemiştir

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : Erkek

İstenilen Öğrenim Bilgisi :

En az Öğretim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğretim Seviyesi:En fazla Öğretim Seviyesi belirtilmemiştir

Sosyal Durum : Bu ilana Kişisel Durumu -Normal- olanlar başvurabilir.

Askerlik Durumu : Askerlik Durumu ile ilgili özel bir durum belirtilmemiştir.

SARTEKS BOYA APRE BASKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : EVRENSEKİZ BELDESİ GÜNDOĞU MAH. KÖYALTI CD NO:3 LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ / TÜRKİYE

SARTEKS BOYA APRE BASKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim Bilgileri:

Telefon: 902884439597
Eposta:

Vardiya Amiri – İmalat nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 28.12.2022 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce

Telefon: 902884439597
Eposta:

iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi  ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr