Kategoriler
ERGENE-Muhasebeci Muhasebeci Normal Özel TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ-ERGENE İŞ İLANLARI

TEKİRDAĞ-ERGENE-Muhasebeci İş İlanı-(2022-05-26)

TEKİRDAĞ ERGENE ilçesindeki diğer Muhasebeci ilanları için TIKLAYINIZ.

SAVER MAKİNA PASLANMAZ İMALAT TESİSAT VE OTOMASYON SANAYİ V E TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Muhasebeci mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

SAVER MAKİNA PASLANMAZ İMALAT TESİSAT VE OTOMASYON SANAYİ V E TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-27

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-26

İl : TEKİRDAĞ

İlçe : ERGENE

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Önlisans – Yüksek Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

SAVER MAKİNA PASLANMAZ İMALAT TESİSAT VE OTOMASYON SANAYİ V E TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ Adresi : MARMARACIK MAH 4.SANAYİ CAD NO:19 ERGENE TEKİRDAĞ. TEKİRDAĞ/ERGENE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : –

SAVER MAKİNA PASLANMAZ İMALAT TESİSAT VE OTOMASYON SANAYİ V E TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ Telefonu : 902826733155.

Muhasebeci nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-26 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902826733155. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr