Kategoriler
BALIKESİR BALIKESİR-EDREMİT/BALIKESİR İŞ İLANLARI EDREMİT/BALIKESİR-Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı Normal Özel

BALIKESİR-EDREMİT/BALIKESİR-Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı İş İlanı-(2022-05-03)

BALIKESİR EDREMİT/BALIKESİR ilçesindeki diğer Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı ilanları için TIKLAYINIZ.

ŞEREF AYGÜL sgk ünvanlı işyerinde Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ŞEREF AYGÜL ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-03

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-03

İl : BALIKESİR

İlçe : EDREMİT/BALIKESİR

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lise ve Dengi Okul

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ŞEREF AYGÜL Adresi : İKİZÇAY MAH. BÜLENT ECEVİT CAD. 2015 SOK. EMİN TORAMANOĞLU APT. NO:3. BALIKESİR/EDREMİT/BALIKESİR/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ŞEREF AYGÜL.

ŞEREF AYGÜL Telefonu : 905424344516.

Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-03 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905424344516. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ŞEREF AYGÜL. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr