Kategoriler
Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı Normal Özel SİVAS SİVAS MERKEZ-Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı SİVAS-SİVAS MERKEZ İŞ İLANLARI

SİVAS-SİVAS MERKEZ-Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı İş İlanı-(2022-02-01)

SİVAS SİVAS MERKEZ ilçesindeki diğer Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı ilanları için TIKLAYINIZ.

SİVAS CEREN İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA NAKLİYE TİCARET SANAY İ LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

SİVAS CEREN İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA NAKLİYE TİCARET SANAY İ LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-01

İl : SİVAS

İlçe : SİVAS MERKEZ

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 21 –

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim – Yüksek Lisans

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Farketmez

SİVAS CEREN İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA NAKLİYE TİCARET SANAY İ LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : AHMET TURAN GAZİ MAH. ORGANİZE SAN. BÖGESİ SİVAS MERKEZ. SİVAS/SİVAS MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : MÜCAHİT ALCALI.

SİVAS CEREN İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA NAKLİYE TİCARET SANAY İ LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905412373689.

Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-01 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905412373689. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi MÜCAHİT ALCALI. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir