Kategoriler
BURSA BURSA-OSMANGAZİ İŞ İLANLARI Forklift Operatörü Normal OSMANGAZİ-Forklift Operatörü Özel

BURSA-OSMANGAZİ-Forklift Operatörü İş İlanı-(2022-02-12)

BURSA OSMANGAZİ ilçesindeki diğer Forklift Operatörü ilanları için TIKLAYINIZ.

TEK GERİ DÖNÜŞÜM HURDA KAUÇUK PLASTİK METAL TAŞIMACILIK GIDA MAKİNA DERİ AYAKKABI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Forklift Operatörü mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

TEK GERİ DÖNÜŞÜM HURDA KAUÇUK PLASTİK METAL TAŞIMACILIK GIDA MAKİNA DERİ AYAKKABI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-14

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-12

İl : BURSA

İlçe : OSMANGAZİ

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

TEK GERİ DÖNÜŞÜM HURDA KAUÇUK PLASTİK METAL TAŞIMACILIK GIDA MAKİNA DERİ AYAKKABI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : İSMETİYE MH. BARAJYOLU CD. NO:49. BURSA/OSMANGAZİ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Şeyma Kara.

TEK GERİ DÖNÜŞÜM HURDA KAUÇUK PLASTİK METAL TAŞIMACILIK GIDA MAKİNA DERİ AYAKKABI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905497986061.

Forklift Operatörü nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-12 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905497986061. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Şeyma Kara. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir