Kategoriler
BAŞİSKELE-Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)) Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)) Engelli KOCAELİ KOCAELİ-BAŞİSKELE İŞ İLANLARI Özel

KOCAELİ-BAŞİSKELE-Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)) İş İlanı-(2022-02-11)

KOCAELİ BAŞİSKELE ilçesindeki diğer Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)) ilanları için TIKLAYINIZ.

TEKMONT ENDÜSTRİ TESİSLERİ İMALAT VE MONTAJ SANAYİ TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

TEKMONT ENDÜSTRİ TESİSLERİ İMALAT VE MONTAJ SANAYİ TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : KOCAELİ

İlçe : BAŞİSKELE

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : – 45

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlkokul –

Sosyal Durum : Engelli

Askerlik Durumu : –

TEKMONT ENDÜSTRİ TESİSLERİ İMALAT VE MONTAJ SANAYİ TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ Adresi : KARADENİZLİLER MAH. BAŞYİĞİT CAD. NO.188/C BAŞİSKELE/KOCAELİ. PK: 41140. KOCAELİ/BAŞİSKELE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Turan Bey.

TEKMONT ENDÜSTRİ TESİSLERİ İMALAT VE MONTAJ SANAYİ TİCARET L İMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 902623495025.

Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902623495025. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Turan Bey. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir