Kategoriler
ANKARA ANKARA-ÇANKAYA İŞ İLANLARI ÇANKAYA-Gıda Mühendisi Gıda Mühendisi Normal Özel

ANKARA-ÇANKAYA-Gıda Mühendisi İş İlanı-(2022-05-23)

ANKARA ÇANKAYA ilçesindeki diğer Gıda Mühendisi ilanları için TIKLAYINIZ.

TUR AV YEMEK TEMİZLİK GIDA MÜHENDİSLİĞİ DENETİM VE DANIŞMANL IK HİZMETLERİ İNŞAAT NAKLİYAT HAYVANCILIK BESİCİLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sgk ünvanlı işyerinde Gıda Mühendisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

TUR AV YEMEK TEMİZLİK GIDA MÜHENDİSLİĞİ DENETİM VE DANIŞMANL IK HİZMETLERİ İNŞAAT NAKLİYAT HAYVANCILIK BESİCİLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-25

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-23

İl : ANKARA

İlçe : ÇANKAYA

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : Lisans –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

TUR AV YEMEK TEMİZLİK GIDA MÜHENDİSLİĞİ DENETİM VE DANIŞMANL IK HİZMETLERİ İNŞAAT NAKLİYAT HAYVANCILIK BESİCİLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. Adresi : YUKARI BAHÇELİEVLER MAH. AKDENİZ CAD. KKK. ANKARA/ÇANKAYA/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : Gökhan taşkan.

TUR AV YEMEK TEMİZLİK GIDA MÜHENDİSLİĞİ DENETİM VE DANIŞMANL IK HİZMETLERİ İNŞAAT NAKLİYAT HAYVANCILIK BESİCİLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. Telefonu : 903124114839.

Gıda Mühendisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-23 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 903124114839. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi Gökhan taşkan. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr