Kategoriler
ANKARA ANKARA-ETİMESGUT İŞ İLANLARI ETİMESGUT-Otomotiv Elektrikçisi Normal Otomotiv Elektrikçisi Özel

ANKARA-ETİMESGUT-Otomotiv Elektrikçisi İş İlanı-(2022-02-11)

ANKARA ETİMESGUT ilçesindeki diğer Otomotiv Elektrikçisi ilanları için TIKLAYINIZ.

TURKUAZ YEDEK PARÇA OTO SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT LOKANTACILIK İHRACAT VE İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Otomotiv Elektrikçisi mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

TURKUAZ YEDEK PARÇA OTO SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT LOKANTACILIK İHRACAT VE İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : ANKARA

İlçe : ETİMESGUT

Cinsiyet : Cinsiyet Farketmez

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

TURKUAZ YEDEK PARÇA OTO SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT LOKANTACILIK İHRACAT VE İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ Adresi : ŞAŞMAZ OTO SANAYİ SİTESİ 2551 CD 2536 SK NO:16. ANKARA/ETİMESGUT/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : SALİH TUĞAÇ.

TURKUAZ YEDEK PARÇA OTO SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT LOKANTACILIK İHRACAT VE İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ Telefonu : 905073792982.

Otomotiv Elektrikçisi nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905073792982. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi SALİH TUĞAÇ. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir