Kategoriler
BURDUR BURDUR MERKEZ-Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) BURDUR-BURDUR MERKEZ İŞ İLANLARI Normal Özel Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

BURDUR-BURDUR MERKEZ-Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) İş İlanı-(2022-05-26)

BURDUR BURDUR MERKEZ ilçesindeki diğer Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) ilanları için TIKLAYINIZ.

ULVİYE ŞAHİN sgk ünvanlı işyerinde Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

ULVİYE ŞAHİN ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-04-27

Son Başvuru Tarihi : 2022-05-26

İl : BURDUR

İlçe : BURDUR MERKEZ

Cinsiyet : Kadın

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : – 40

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı :

İstenilen Öğrenim Bilgisi : İlköğretim –

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : –

ULVİYE ŞAHİN Adresi : ÖZGÜR MAH. HALK PAZARI CAD. NO:30/B. BURDUR/BURDUR MERKEZ/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ANIL ŞAHİN.

ULVİYE ŞAHİN Telefonu : 905435437170.

Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-05-26 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 905435437170. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ANIL ŞAHİN. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr