Kategoriler
ERGENE-Kimyager Kimyager Normal Özel TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ-ERGENE İŞ İLANLARI

TEKİRDAĞ-ERGENE-Kimyager İş İlanı-(2022-02-11)

TEKİRDAĞ ERGENE ilçesindeki diğer Kimyager ilanları için TIKLAYINIZ.

VESKİM KİMYEVİ MADDE İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Kimyager mesleğinde 2 Personele ihtiyaç duyulmaktadır. 

VESKİM KİMYEVİ MADDE İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanları için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi : 2022-01-13

Son Başvuru Tarihi : 2022-02-11

İl : TEKİRDAĞ

İlçe : ERGENE

Cinsiyet : Erkek

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı :

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : 23 – 35

İstenilen Öğrenim Bilgisi : “Mühendislik Fakültesi – Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya, Mühendislik Fakültesi – Kimya Mühendisliği, Fen Fakültesi – Kimya, Fen Edebiyat Fakültesi önlisans – Kimya, Meslek Yüksek Okulu Önlisans – Kimya, Meslek Yüksek Okulu Önlisans – Kimya Teknikerliği, Meslek Yüksek Okulu Önlisans – Kimya Teknolojisi, Meslek Yüksek Okulu Önlisans – Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri, Lise ve Dengi Okul – Kimya, Lise ve Dengi Okul – Kimya Laboratuvarı, Lise ve Dengi Okul – Kimya Proses, Lise ve Dengi Okul – Kimya Teknolojisi”

Sosyal Durum : Normal

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

VESKİM KİMYEVİ MADDE İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ Adresi : ULAŞ YERİ MOTOR MEVKİİ E-5 ÜZERİ VESKİM. PK: 59. TEKİRDAĞ/ERGENE/TÜRKİYE >><<

İrtibat Kurulacak Kişi : ECE HANIM.

VESKİM KİMYEVİ MADDE İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ Telefonu : 902826556684.

Kimyager nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2022-02-11 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902826556684. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi ECE HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir