Kategoriler
Garson (Servis Elemanı) Normal Özel YALOVA YALOVA-ALTINOVA İŞ İLANLARI

YALOVA ALTINOVA Garson (Servis Elemanı) İş İlanı-(2021-12-21)

YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sgk ünvanlı işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 1 Personele ihtiyaç duyulmaktadır.

İşyerinin bulunduğu İl – İlçe: YALOVA / ALTINOVA

İşyeri Adresi: ALTINOVA HÜRRİYET MAH. 18.SOK.NO 23 YALOVA ALTINOVA YALOVA. YALOVA/ALTINOVA/TÜRKİYE

Son başvuru tarihi: 2021-12-21

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi 2021-12-21 olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce 902264628585. iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi EVRİM HANIM. Bey/Hanım ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda “evde iş” , “evde paketleme işi” vb. adlar altında çoğunlukla dolandırıcılık amaçlı iş ilanları bulunmaktadır. YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı işyeri “kaparo” adı altında para talep edip evde paketleme işi vaat etmemektedir.

Bu İlan İşkur YALOVA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 2021-11-23 tarihinden yayınlanmıştır. İlana son başvuru tarihi 2021-12-21 olmakla birlikte işveren işçi alımını bu tarihten önce tamamlayabilir.

Meslek / Tecrübe Bilgisi Garson (Servis Elemanı)
İşyeri Adı YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İl YALOVA
İlçe ALTINOVA
İhtiyaç Duyulan Personel Sayısı1
İstenilen Öğrenim Bilgisi İlkokul –
Cinsiyet Kadın
Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı
Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı
Sosyal Durum Normal
Çalışma Periyodu Daimi
İlan Veren Birim YALOVA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İlan Kayıt Tarihi 2021-11-23
Son Başvuru Tarihi 2021-12-21
Askerlik 
İşyeri Türü Özel
İşyeri Adresi ALTINOVA HÜRRİYET MAH. 18.SOK.NO 23 YALOVA ALTINOVA YALOVA. YALOVA/ALTINOVA/TÜRKİYE
İrtibat Telefon902264628585.
İrtibat Kurulacak KişiEVRİM HANIM.
İletişim Bilgisi Olmayan İşyerleri İçinGoogle Araması İçin Tıkla
YALOVA ALTINOVA Garson (Servis Elemanı) İş İlan Özeti

İşveren ile görüşmeye gitmeden önce bu işin kendi kriterlerinize uygun olup olmadığı konusunda ön bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sorulara EVRİM HANIM.902264628585. nolu telefondan cevap bulabilirsiniz.

YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde vardiya var mı? İş kaç vardiyalı?


YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin servisi var mı? ALTINOVA ilçesinin hangi mahallelerine servisi var?


YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinin mesai saatleri nasıl?


YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde hafta sonu çalışması var mı yoksa hafta sonu tatil mi?


YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde Garson (Servis Elemanı) mesleğinin maaşı ne kadar?


YALOVA EYLÜL YEMEK VE İKRAM HİZMETLERİ ORGANİZASYON İNŞAAT S ANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işyerinde part-time iş var mı?

İlan Kaynağı: www.iskur.gov.tr